Cellofoon schreef:Nu heb ik natuurlijk een vraag : Je zegt het paleis al eerder ontworpen te hebben?
Waarmee doe je dat precies? Je zal wel begrijpen dat veelal alles nieuw is voor mij en ik me af vraag waarmee je dat doet?
TAFOL schreef:Ik vind ze erg goed gelukt.![]()
Ik mis alleen wel wenkbrauwen, zoals bij de vorige versie van Mickey, maar ik kan ook wel begrijpen dat dat niet echt in het geheel past.
Zijn de zwarte strepen op de handschoenen alleen gemaakt van deze onderdelen, of heb je ook deze (met witte basis) gebruikt? Ik kan het namelijk niet zo goed zien op de foto.
Symbolic schreef:Leuke brickheadz, waar komen die groene slangetjes eigenlijk in voor?![]()
Symbolic schreef:Leuke brickheadz, waar komen die groene slangetjes eigenlijk in voor?
Aurum schreef:Dat zijn weer erg leuke BrickHeadz. Bewaar je ze allemaal? Of worden de onderdelen herbruikt in andere MOC’s?
TAFOL schreef:Je maakt me nieuwsgierig naar jouw paarse project. Kun je misschien alvast een tipje van de sluier oplichten?
Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 13 gasten