Het is gelukt. Als je een zeshoek maakt met zijden van 6 studs, is de afstand tussen twee tegenoverliggende zijden bijna 10,4 studs.
Dat kun je maken!

Hoe heb ik het vastgezet?
Tussen de zijden van de zeshoek zit 10,4. Ik heb koplampsteentjes gebruikt (vallen 0,2 naar binnen) en dan plates vastgemaakt (dikte 0,4), dan kun je van 10 naar 10,4. In de zijkant van de zeshoek heb ik ook koplampsteentjes gebruikt om met de achterkant aan de plates vast te zitten.
En zo heb ik een stabiele zeshoek.
Voor de duidelijkheid heb ik twee plaatjes toegevoegd. Een situatieschets en een foto van de bovenkant van de zeshoek. Die is niet heel duidelijk (en een beetje vervormd, de zeshoek lijkt niet regelmatig), maar hopelijk is het genoeg. Als er vraag naar is wil ik er ook wel een stuk toren afhalen om een betere foto te maken. Ik ga toch nog flink verbouwen, maar het principe is gelukt.